6 Ec-Wi: in finale van ‘Euro Generation Award’

Onze leerlingen van 6D (Ec-Wi) nemen deel aan de wedstrijd ‘Euro Generation Award’ waarbij ze een economische en monetaire analyse moesten maken van de huidige situatie van de eurozone. Op basis hiervan dienden zij het rentebesluit van de ECB te voorspellen.

Met hun kwaliteitsvolle analyse hebben onze leerlingen van 6 Ec-Wi de finale bereikt. Deze vond ondertussen plaats op maandag 25 maart 2013 in de namiddag. De leerlingen gaven een presentatie in de Nationale Bank met ondermeer de gouverneur van de Nationale Bank Luc Coene als jurylid.

Indien de SJB-leerlingen de beste van 5 zijn in die finale, zullen ze deelnemen aan een internationaal evenement dat zal plaatsvinden op de ECB te Frankfurt op 17 en 18 april 2013.

We wensen onze leerlingen alvast proficiat en duimen mee. We delen u weldra het resultaat van de finale mee.