SJB zendt zijn zonen en dochters uit !

Op woensdag 27 maart werden op SJB heel wat leerlingen uitgewuifd die op buitenlandse reis vertrokken.

Onze vijfdejaars TSO / BSO namen al om zes uur ’s ochtends de trein om richting Parijs te sporen en er drie dagen te verblijven in de lichtstad.

Onze leerlingen van het zesde en zevende jaar TSO / BSO lieten het koude Belgische weer achter zich om naar de zonnige cultuurstad  Barcelona te trekken.

Onze leerlingen van het zesde jaar ASO vertrokken naar Italië om er kennis te maken met wat ze op de schoolbanken over de Antieken leerden en zich onder te dompelen in de culturele, historische en culinaire rijkdom van dit prachtige land.

Voor onze laatstejaars is dit een mooie, groepsvormende afsluiter van 6 of 7 jaren secundaire studies.

In de nabije toekomst zullen onze leerlingen van 6c op Comeniusproject vertrekken naar Lemgo in Duitsland, zullen onze leerlingen van het derde en het vierde jaar TSO en BSO op taalstage gaan naar Rochefort en gaan onze leerlingen van 5 en 6 Toerisme naar Frankrijk (Normandië).