Schoolbuffet: 24, 25, 26 januari

Het weekend van vrijdag 24, zaterdag 25 en zondag 26 januari zijn onze leerlingen en hun familieleden opnieuw van harte welkom in de school voor het schoolbuffet ten voordele van de verdere renovatie van de school.

Hou alvast vrijdagavond (18u + 19u), zaterdagavond (18u + 19u) of zondagmiddag (12u + 13u) vrij. We bieden u aan de prijs van 19 euro (kinderen 10 euro) i.s.m. traiteur Pasko een overheerlijk koud en warm buffet met dessertenbuffet aan.

De omkadering van het buffet is mede verzorgd door onze leerlingen van 4 Administratie en 4 Retail.

De bediening zal door leerkrachten, leden van de ouderraad en onze eigen leerlingen gebeuren.

De wijnen die worden geserveerd komen uit onze leeronderneming Boulevar7. U kan na uw maaltijd terecht in onze leeronderneming (vlak naast de school) om de door u gesmaakte wijnen aan te schaffen. Deze zal dan uitzonderlijk extra geopend zijn. U kan in de leeronderneming ook terecht voor ander artikelen zoals lekkere chocolade, leuke shoppingbags en papierwaren. Verder in het assortiment vind u ook heerlijk geurende badproducten en originele wenskaarten. Breng daarom zeker en vast ook een bezoekje aan de leeronderneming.

Uw zoon / dochter heeft reeds een brief ter uitnodiging van het buffet meegekregen.

Smakelijk !