Personeel van SJB tekent 177x tegen armoede

De periode van cadeautjesstress en rijk gevulde feesttafels ligt achter ons. Voor Welzijnszorg is dit een drukke campagneperiode waarin zij duidelijk willen maken dat één op zeven mensen in Vlaanderen deze periode misschien helemaal anders beleeft. De grote paraplu aan sociale bescherming in ons land overdekt namelijk niet iedereen. Eén op zeven is niet beschermd tegen sociale uitsluiting en belandt vaak aan de rand van onze samenleving. Als school vinden we dat we een verantwoordelijkheid hebben om onze leerlingen wakker te schudden. Daarom trokken we in oktober op pad naar Halle voor de nationale startactie van Welzijnszorg, waar we mee het wereldrecord paraplu’s openen verbraken. Daarom ook dat we onze collega’s en enkele van onze leerlingen opriepen de petitie mee te ondertekenen. Zo hopen we Welzijnszorg te ondersteunen in het krachtig signaal dat zij sturen naar de beleidsmakers. Het zijn alvast 177 mensen die hun naam verbinden aan de strijd tegen armoede.