Seppe en Senne halen goud op Vlaamse atletiekkampioenschappen

Woensdag 18 mei waren we met zeven atleten van onze school te gast op de Vlaamse kampioenschappen atletiek in Oordegem.

Bij de miniemen behaalde Seppe Horemans in een gecontroleerde ren een gouden medaille op de 800m en stootte Orry Willems de kogel naar 11.08m, goed voor een zevende plaats.

Bij de cadetten sprintte Jana Verwimp in haar reeks naar een verdienstelijke 13.55 op de 100m en behaalde Sofie Huysmans een zilveren medaille op de 800m. Jarne Smolders deed het ook bijzonder goed bij de jongens met een mooie vijfde plaats op de 800m.

Senne Van Broeckhoven was bij de scholieren de sterkste in het kogelstoten met een worp van 13.66m, meteen goed voor een gouden medaille en Jana Horemans liep in de reeksen van de 100m de beste tijd met 12.65, maar moest de finale aan zich voorbij laten gaan omwille van Fisec-verplichtingen in het Brusselse. Jammer, want daar zat nog een derde gouden medaille aan te komen.

Alles bij elkaar schitterende prestaties van onze leerlingen en dat verdient een dikke sportpluim!