SJB-musical ‘One Way to Broadway’ wint Molse Cultuurprijs !

In het begin van dit schooljaar blies een groep creatieve Molse jongeren tussen 12 en 20 jaar onze leerlingen van het eerste, derde en vijfde jaar van hun sokken met hun musical ‘One Way to Broadway’.

Ze speelden in de Podiumzaal van SJB op 8 en 9 september 2017 ook twee open voorstellingen voor het Molse publiek die erg gesmaakt werden.

Aline Debie en Kaat Stas, twee oud-leerlingen van onze school schreven de teksten. De geschiedenis van Broadway leverde de muziek. Niet enkel onze leerlingen, maar dus ook het grote publiek kon in 2016 en 2017 tijden opvoeringen in ’t Getouw en onze eigen Podiumzaal deze musical erg smaken.

Zowel op als naast het podium was alles in handen van de jongeren – een prachtige prestatie!

‘One Way to Broadway’ won dit jaar de Molse Cultuurprijs samen met Mol In Scène 2.

Een kroon op het artistiek werk van onze leerlingen.

Van harte proficiat !

Doen !One Way to Broadway