Infoavond twaalfjarigen en ouders: woensdag 8 mei om 19u

Op woensdag 8 mei om 19.00 uur organiseert onze school een infoavond voor alle twaalfjarigen en hun ouders.

Op deze avond stellen we het studieaanbod van het eerste leerjaar op Campus Sint-Jan Berchmans voor.

De ouders en hun kinderen krijgen die avond elk een pakket op hun maat aangeboden. Voor de ouders is er een talkshow in de sporthal. Hun kinderen verkennen het studieaanbod en de verschillende vakken in de lokalen van gebouw B.

Nadien bieden we in de sporthal iedereen een glaasje aan en kunnen de ouders en hun kinderen kennis maken met de leerkrachten en vragen stellen. Het studieaanbod van onze school en de begeleiding van leerlingen op Campus SJB wordt daar ook aanschouwelijk voorgesteld.

Op deze link kan u alvast via een duidelijk filmpje kennismaken met de gemoderniseerde eerste graad van KSOM.

Kom gerust eens langs. Vooraf inschrijven is niet nodig.

Tot 8 mei !