SJB zet zijn deuren virtueel open! Maak hier als zesdeklasser kennis met onze school

Graag hadden we je met een flinke handdruk en een brede glimlach willen ontvangen op onze school. Dan hadden we ook de twinkeling in je ogen kunnen opmerken. Dat kan nu even niet.

We nodigen je wel uit om virtueel te kuieren door onze campus. Laat je raken door het leren, het leven en het zorgen op het College. Je ontmoet jongeren met talent op heel uiteenlopend vlak. En met engagement. Daar zijn we fier op. Misschien wil jij ook je talenten uitspelen op SJB?

Welkom op www.sjbmolinformeert.be !

Kijk je ook al vol verwachting uit naar het nieuwe schooljaar of branden er allerlei vragen op je lippen? We staan voor je klaar. Onze leerkrachten en begeleiders brachten op deze pagina’s heel wat informatie samen. Vind je niet wat je zoekt? Aarzel dan zeker niet om ons te contacteren.

Je bent altijd welkom!

Wens je in te schrijven op het College? Jouw unieke verhaal op onze school begint dit jaar digitaal. Klik hier om je aan te melden.

We gaan met heel veel enthousiasme samen met jou op pad!

Tot binnenkort.

De directie en alle leerkrachten